Tovéř (9.4.2016)

Tovéř (9.4.2016)

Tovéř - kulturní dům
Tovéř – kulturní dům

Poptávka po představení severského dramatu v Tovéři nás sice už před časem mile překvapila, ale zároveň přerušila naše nacvičování nové hry – České nebe. Přestože jsme hru hráli skoro před rokem, text jsme si docela dobře pamatovali a tak stačilo pár zkoušek a vše jsme si znovu oživili.

Před samotným představením jsme pro jistotu udělali ještě jednu generálku a to těsně před tím, než začali chodit lidi. Vůbec nám to nešlo. Udělali jsme neuvěřitelně mnoho chyb, dokonce jsme se i trochu pohádali. Přesto nakonec vše dobře dopadlo. Možná to bylo také díky tomu, že přišlo tolik lidí – odhadujeme to kolem 200! Možná to bylo také díky tomu, že se do našeho týmu přidala také Iva Juráková s Jirkou Bubeníkem, kteří pouštěli páru, podávali předměty, tahali oponu, napovídali a zkrátka dělali vše, co bylo potřebné.

Ještě alespoň rozeberu banku Slávii, myslím, že nikde neměla tak dramatický průběh jako tady 😉

Lidi reagovali takřka na všechno, silná skupina fanoušků a znalců Cimrmana kolem starosty  svými reakcemi publikum rozehřála a výrazně pomohla strhnout na naší stranu, za což jsme je v tu chvíli i potom milovali.

Na toto představení zkrátka velmi rádi vzpomínáme a považujeme ho za náš doposud asi největší úspěch! 🙂

fotogalerie

<<Předchozí          Dobytí Severního pólu           další >>

zapsal: Karel Štícha – Krleš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *